BEN her zaman özellikle belediyelerde şunu savunurum; “Başkan seçilen kişi, kendi kadrosunu kurması en doğal hakkıdır ve bu hakka hiç kimse müdahil olmamalı!”
İŞTE ayan beyan belgeleriyle ortaya çıktı.
HANİ Bayram ya!
ÇOK zengin olup, serveti yedi sülalesine yetecek olan zenginlerin hâlâ daha çok para kazanma, daha çok toprak sahibi olma hırslarına hiç bir anlam veremiyorum.
Bu bağlantı sizi https://www.marastimes.com dışındaki bir siteye yönlendiriyor.