1 gün önce SİYASET

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, katıldığı bir TV programında "sağ seçmenin bir sol partiye oy verme alışkanlığını getiren isim Kemal Kılıçdaroğlu’dur” demesinin ardından, Oda TV çok ağır bir yazıyla Öztunç’u gündemine oturttu.

2 gün önce ASAYİŞ VE GÜVENLİK

Son günlerde Türkiye genelinde sıcak hava dalgası ve Kurban Bayramı tatili sebebiyle boğulma vakaları önemli bir artış gösteriyor.

3 gün önce EKONOMİ

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde yaşayan veteriner hekim Özlem Yılmaz, yıllardır hayalini kurduğu küçükbaş hayvan üretim ve pazarlama tesisini Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumundan (TKDK) aldığı destekle kurdu.

3 gün önce BÜYÜKŞEHİR

Kurban Bayramı boyunca şehir genelinde ücretsiz toplu taşıma hizmeti veren Büyükşehir Belediyesi ve Özel Halk Otobüslerine toplam 210 bin biniş gerçekleştirildi. Vatandaşlar, sağlanan ücretsiz toplu taşıma hizmeti için Büyükşehir’e teşekkür etti.

3 gün önce GÜNCEL

AFAD anlık deprem verilerini sosyal medya hesabından paylaştı. İzmir, Elazığ, Adana ve Kahramanmaraş'ta peş peşe deprem meydana geldi.

1 hafta önce BÜYÜKŞEHİR

Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların Kapıçam Şehir Mezarlığı’na ulaşımını sağlamak için Kurban Bayramı boyunca ücretsiz toplu taşıma seferleri düzenleyecek.

1 hafta önce GÜNCEL

Kahramanmaraş'ın Çağlayancerit ilçesinde, İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarını protesto etmek ve Gazze'de yaşanan insanlık dramına dikkati çekmek amacıyla "Filistin'e destek, İsrail'e tepki mitingi" yapıldı.

1 hafta önce GÜNCEL

Şehit Abdullah Çavuş Mahallesi’nde devam eden yol yenileme ve sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Toptaş, “Merkez mahallelerimizde ve kırsal mahallelerimizde vatandaşlarımızın yol konforunu artırmak için çok büyük bir gayret içerisindeyiz.

1 hafta önce ONİKİŞUBAT

141 mahalle muhtarının tamamıyla grup grup bir araya gelerek adeta ilçenin haritasını çıkaran Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Toptaş, “Hem merkez hem de kırsal mahallelerimizde görev yapan muhtarlarımızın kendi mahalleleriyle alakalı sorunlarını masaya yatırdık ve sorunun çözülmesi noktasındaki tüm muhataplarımızı da yine aynı şekilde aynı masada buluşturduk" dedi.

1 hafta önce BÜYÜKŞEHİR

KASKİ Genel Müdürlüğü koordinesinde Çağlayancerit Helete’de yürütülen şebeke yenileme çalışmalarında önemli aşama kat edildi.